Star Atlas Factionlar(Uluslar)

2620 yılında kurulan Star Atlas metaverse... Evren kolonize edildi ve balkanlaştırıldı. Üç grup kontrolü bölerken, uzayın en derin, en tehlikeli sektöründe bir yerde son derece değerli bir şey pusuda beklemektedir. Bu 3 ulus MUD , ONI ve USTUR…

 

Başlamadan önce şunu bilmelisiniz ki, ulus seçimi kalıcıdır. Ulusların ana lokasyonları, yakındaki hammaddelerin üretim potansiyeline göre stratejik avantajlarınızı belirler. Pasaportlar aracılığıyla farklı uluslara katılabilirsiniz. Kazançlarınız, ulusunuzun genel skor tablosuna yardımcı olur.


                                                             

 

 


Hızlı Bilgiler ve İpuçları


Seçtiğiniz ulusla ilişkili farklı avantajlar var. Bu, MUD, ONI veya Ustur uluslarının bir parçası olmayı seçmiş olmanıza bağlı olarak oyun içi yeteneklerinizin biraz değişeceği anlamına gelir .


Ulus seçimi kalıcıdır ve değiştirilemez! Bu, kaydolmak için kullandığınız (Solana) hesabının daha sonra farklı bir ulusa kaydedilemeyeceği anlamına gelir.


Seçtiğiniz ulus, avatarınızın (oyuncu karakteri) ırkını belirleyecektir. Başka bir deyişle: avatarınızın ırkı, o ulusun ırkı olacaktır (en azından başlangıçta).


Daha sonra, oyunun gelişme döngüsünde, farklı ırklardan ek mürettebat üyeleri alabilecek ve bunları avatarınız olarak kullanabileceksiniz (henüz uygulanmadı, bu yüzden değişebilir!).


Acele yok! Ulus kayıt modülü zamanla sınırlı değildir. Bu sadece oyuncu kaydının başladığını gösterir, sonsuza kadar kullanılabilir kalacaktır!


Kayıt, küçük bir gaz ücretine mal olacaktır, bu nedenle hazırda biraz SOL olduğundan emin olun (0,03 SOL yeterli olmalıdır)


İPUCU : Bir ulus seçmeden önce, bu oyunla ilgili hedeflerinize hangi Guild/Clana'nın daha uygun olduğunu seçin, çünkü bir ulus seçtiğinizde diğer uluslardan bir Guild/Clan'a katılamazsınız! 


İPUCU : Daha az üyesi olan uluslar diğerlerine kıyasla daha fazla gelir elde edecektir, bu uzun vadede her ulusun nüfusunu eşitlemek için bir teşviktir, ancak katılmak istediğiniz ulus diğerlerine göre daha az üyeye sahipse başlangıçta bir avantajınız olur 😉
 

 

MUD Ulusu


Manus Ultimus Divinum, Son İlahi El, ev gezegenleri Dünya'dan gelen insanlardan oluşan bir uzay yolculuğu. Yardımsever bir fotoli izciden ilham alan ortak bir amaç altında birleştikten sonra, insanlar yıldızlara doğru yola çıkmak için Dünya'nın kaynaklarını kullandılar.

Charon Gotti Jr.'ın çağdaş liderliği altında, MUD Territory, Barış Konseyi'ndeki tek meşru insan fraksiyonu olarak kuruldu. On yıllar önceki Yakınsama Savaşı'ndaki dramatik kayıplara rağmen, MUD, ONI ve Ustur ile adil ticaret yoluyla diplomatik ilişkileri güvence altına alarak bölgede bir endüstriyel güç merkezi olarak ortaya çıktı.

MUD kontrollü uzay, uzak uzay yolculuğu ve balistik teknolojisi için bileşen üretim sürecinde temel bir amaca hizmet eden hammaddelere yakınlık sağlar. İnsanlığın daimi adil ve güçlü liderliğini sağlamak için MUD'a katılın.

FAKSİYON ÖZELLİKLERİ

Ateş Gücü, Seyahat Mesafesi

YEREL KAYNAKLAR

Tenon Hicenium Pırlanta


 


USTUR Ulusu


Ustur sibernetik duyarlı varlıkların, karmaşık bir gizemle örtülmüş bir kökenleri vardır. Bir efsane, bir manyetar sınıfı nötron yıldızının enerjisinden yararlanan Dyson küreyle çalışan bir süper bilgisayardan bahseder. Enerji çıkışı, kurulu yapay zekanın fiziksel konumunun ötesine geçmesine izin verdi ve iz bırakmadan ana makineden çekildi.

Bin yıl sonra Ustur, gelişmiş yumuşak biçimli robotik aracılığıyla fizikselleştirilmiş bir biçimde ortaya çıktı. Ancak, hiçbiri kökenlerini hatırlayamıyor. Ancak bireysel bedenlerinin, aşkın uyanış ve evreni organik bir ortam aracılığıyla deneyimleme arayışında orijinal ebeveyn AI'nın bir şeridini içerdiği düşünülmektedir.

Bu fiziksel evrende kendi yolunuzu oluşturmak ve gözlemlenebilir her ruhsal düzlemin saflarında yükselmek için Ustur Sektörünün bir parçası olun. Son derece çevik itici teknolojisi ve üst düzey gövde takviye boru hatlarının oluşumunda hayati önem taşıyan nadir minerallere erişim elde edin.

ULUS ÖZELLİKLERİ

Gövde Mukavemeti

YEREL KAYNAKLAR

Viskovit Dodilin Lityum

ONI Ulusu

 

ONI grubu, çeşitli türlerin uyumlu bir konsorsiyumudur. Om sektöründen insanlar, Segal, Akenat ve Neuno sistemleri, uzayda daha bol bir yaşam umuduyla toplu olarak farklılıklarını bir kenara bırakır.

Sogmian ırkının neredeyse tamamen savaş zamanı yok oluşundan sonra, Mierese, Punaab ve Photoli, umutsuz müttefiklerini kurtarmak için stratejik bir askeri anlaşma altında sıkı bir şekilde birleşti. Bu anlaşma sayesinde, çığır açan bir savaş silahı inşa edildi. Bölgenin yaşam gücünü yok etmek için misilleme yapılmadan önce, kısa süre sonra tüm grupların iyileştirilmesi ve barışın sağlanması için bir ateşkes ilan edildi.

ONI Bölgesi'ne katılmanın faydaları, öncelikle, kontrollü alanları içinde yoğun bir şekilde kümelenmiş ham maddelere erişimde yatmaktadır. Bu malzemeler, tüm duyarlı yaşamlar için daha da büyük buluşların keşfedilmesine katkıda bulunan gelişmiş gizlilik ve radar teknolojilerinin yapımında oldukça rağbet görmektedir.

 

ULUS ÖZELLİKLERİ

Gizlenme, Tarama Mesafesi

 

YEREL KAYNAKLAR

Jasphorus Chisenic Altın

factionselection.jpeg